Antibakteriyel Halı Yıkama

Antibakteriyel Halı Yıkama 
Antibakteriyel halı yıkama firması olarak sağlığa uygun halı yüzeyleri uzman ekiple gerçekleştirilmektedir.
Antibakteriyel Halı Yıkama Tanımı
Yerdeki çeşitli amaçlarla kullanılan halıların anti bakteriyel olarak temizlenmesi demek derinlemesine şekilde yıkanan halı demektir. Ekstra önem kazanması bakımından kalabalık ortamlarda virüs önlemleri de ek bir konu olduğu için kritik bir durum vardır. Halı yıkama iyi şekilde yapılmazsa ortaya çıkan sonuçlar sıkıntılı olabilir. Halı yıkama malzemelerinde oluşan teknik aksamalar bile artık günümüzde daha da önemli hale gelmiştir. Bir halı yıkama makinesinde deterjandan tüm diğer alanlara kadar önemli bir süreç vardır. Makine düzgün yıkaması için halıların da doğru aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir.
Halı Yıkama Süreçleri
Halılarınızın yıkanması esnasında kapsamlı şekilde sonuç vermekteyiz.  Kurumsal yapımız olduğu için mutlaka baştan sona planlı şekilde hareket ediyoruz. Halı temizliğinde takip ettiğimiz adımlar genelde şöyledir.
  • Öncelikle halı yıkama ev veya kurumsal alandan gün, tarih, zaman bakımından hazırlık yapılır.
  • Halı yıkama hizmeti çevresel koşullar da dikkate alınarak yerinde mi fabrika alanında mı olacak netleşir.
  • Halıların çeşitleri belirlenir. Her halı genel geçer yöntemlerle hızlı şekilde temizlenir fakat doğru bir ayırma yöntemi olmazsa sıkıntılı bir süreç var demektir. Halıların yapısındaki bozulmaları engellemek gerekir.
  • Halı üzerindeki toz alınır, köpürtme ve durulama ile kurulama süreçleri yapılır.
  • Kurutma işlemlerinde açık hava ve kurutucularla makine de değerlendirilerek işlemler tamamlanır.
  • Halıları yerinde temizletmek isterseniz buna göre bir işlem süreci ayarlanmaktadır. Çünkü bazı halılar çok büyük ve sayıca da çok fazla olduğundan yerinde yıkama daha mantıklı olacaktır. Yerinde yıkamada makine ile verilen adrese gelinir.  İş yerlerindeki yerinde yıkama için detaylı bir hizmet sağlanmaktadır.
  • Halılarda temizlikten sonra teslimat gerçekleşir.
Ofis Halıları Yıkama
Ofis yerlerinde hijyen alanlarının genel bir şekilde temiz kalması için halı yıkama işlemleri önemlidir. Halı yapısında işleme teknikleri ve kullanılan malzeme özelliklerine göre çeşitlilik görülecektir. Genellikle ofis ortamlarında zeminde büyük halı fleks görülür. Ancak antika halılardan da bulunabilir. Isparta halıları, antika el dokuması halılar gibi birçok türü bir arada bulabilirsiniz. Hangi halı türünü kullanırsanız kullanın elde edeceğiniz sonuçlarda ortamdaki hijyen alanı kritik bir hal alır. Temiz ve güzel görünen halı çeşitlerinde kurumsallığın da önemi büyüktür. Ofis halı yıkama işlemlerinde ister sözleşmeli isterseniz de tek seferlik biçimde hizmet alabilirsiniz. Çözüm açısından en uygun seçenekleri size sağlamaktayız.
Hastane Halıları Yıkama
Hastane halıları yıkama özellikle hasta odalarındaki yere serilen malzemenin hijyenik olması açısından önemlidir. Teknik alt yapı açısından halı yıkama işlemlerinde geniş bir kapsamda çözüm sunmaktayız. En özel anti bakteriyel halı yıkama ürünlerimiz sayesinde mikropların yoğun olduğu alanlarda makine ile çözüm sağlanır. Hastane halı makine artıları bakımından size uygun fiyatlarla çözüm üretiyoruz. Halı temizliğinde kapsamlı bir görüntü sağlamaktayız. Hastane halı temizleme işlemlerinde her oda için toptan halı temizleme sözleşmesi yapmanız mantıklı olacaktır. Çünkü düzenli hijyenik halı kullanımı açısından önemli bir iş vardır.
Halı Yıkama Fiyatları
Halı yıkama fiyatları açısından hangi halı türü ve ne kadar büyüklükte halı kullanımı olacağı önemlidir. Kaç tane halı varsa bu kadar fiyat artacaktır. Yıkama yöntemleri bakımından size ekonomik çözümlerle sonuç vermekteyiz.
Otel Halı Yıkama
Antibakteriyel halı yıkama  otel lobilerindeki halı temizliği açısından önemli bir işlem demektir. Ortam hijyeni açısından genel kalabalık ortamların zemini ekstra kritik bir konudur. Otel lobi halılarını yerinde yıkama işlemiyle kurumsal düzeyde temizliyoruz.
 
 
Antibakteriyel Halı Yıkama Facebook SayfasıAntibakteriyel Halı Yıkama Twitter SayfasıAntibakteriyel Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK