Antibakteriyel Halı Yıkamacı

Hijyenin Adresi Antibakteriyel Halı Yıkama
Giderek temel ihtiyaçlar arasına giren hijyenik ürünler halı yıkama alanında da giderek önem kazanmaya başlamıştır. Antibakteriyel Halı Yıkama olarak biz halılarınıza antimikrobiyal nitelikli deterjan kullanımı ile hijyenik nitelik kazandırmaktayız.
Birçok mikroorganizma türü bulunmaktadır. Bakteri, virüs, mantar, maytlar gibi çeşitli mikroorganizmalar hastalık yapıcı yani patojen nitelikli olabilmektedir. Bu canlılar ile mücadele için çeşitli ürünler kullanılmaktadır. Kullanılan bu ürünlerin antibiyotik yani canlılığı durdurucu nitelikte olması gerekmektedir. Aynı zamanda farklı mikroskobik canlılarda farklı oran ve sürelerde solüsyon çözeltilerine maruz kalarak yok olmaktadırlar. Antibakteriyel Halı Yıkama olarak bizler bu oran ve süreleri dikkate alarak halılarınıza temizlik işlemi uygulamaktayız. Bu şekilde uygulanan işlemler neticesinde de halılarınıza hijyenik nitelik kazandırmakta ve bu niteliği muhafaza edici uygulamalar ile 3 aya kadar kalıcılığını koruma niteliği kazandırmaktayız. Üstelik bu işlemleri en uygun fiyata, en hızlı şekilde siz kıymetli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.
Halı yıkamada ürün temizlendikten sonra ürünün temizliğini muhafaza etmesi içinde bir takım uygulamalar gerekmektedir. Antibakteriyel Halı Yıkama olarak ürünlere lekelere karşı direnç kazanmasını sağlamak içinde ekstra işlemler uygulamaktayız. Örneğin yıkama sonrası özel çözeltiler ile kullanımınız sırasında lekelerin halı yüzeyine tutunmasını engelleyici solüsyon desteği ile işlem yapmaktayız. Bu tür bir işlemi firmamız müşterilerimize en temizi en uyguna sunmak için ekstra ücret almadan sunmaktadır.
Halılarınız kullanıldıkça aşınıp, kirlenebilir, çeşitli lekeler oluşabilir, özellikle mutfak halılarında ürün çeşidine göre ciddi lekelenmeler görülebilmektedir. Örneğin yağ sıçraması, salça dökülmesi, çay, kahve, süt lekeleri olarak birçok örnek vermek mümkündür. Antibakteriyel Halı Yıkama olarak bu lekeler ile halı dokusuna zarar vermeden mücadele edebilmek tecrübe gerektiren bir işlemdir. Firmamız bu işlemleri alanında uzman kadrosuyla büyük oranda verim alarak uygulamaktadır. Uygulanan işlemlerde öncelik halıya zarar vermeyecek ancak lekenin giderilmesini sağlayıcı olmalıdır. Aksi takdirde hem halıda renk değişimi, dokuda bozulma hemde lekenin kalıcı hale getirilmesine sebebiyet verilebilir. Bu açılardan dolayı halı yıkamada tecrübe önem arz etmektedir. Tabi bu tecrübenin uygun fiyata müşterilere aktarılması da önemli bir noktadır.
Antibakteriyel Halı Yıkama uygun fiyata, hijyenik uygulamaları, sizlere en hızlı şekilde ulaştırmayı misyon edinmiştir.
Antibakteriyel Halı Yıkama Facebook SayfasıAntibakteriyel Halı Yıkama Twitter SayfasıAntibakteriyel Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK