Antibakteriyel Halı Yıkama Ankara

Antibakteriyel Halı Yıkama Ankara

Halılarınızda etkili temizlik yapılması için halı yıkama çalışmalarımızı son teknolojiye sahip makineler ve kaliteli malzemeler ile gerçekleştiriyoruz.

Geniş hizmet kapasitesi ile gerçekleştirmiş olduğumuz Ankara halı yıkama çalışmaları dahilinde kullanmış olduğunuz birbirinden farklı özelliklere sahip olan halılarınızın etkili şekilde temizlenmesini sağlamaktayız. Fabrikamız içerisinde veya taleplerinize göre yerinde yapılacak olan yıkama işlemleri için alanında uzman ekibimiz tarafından gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

Yıkama işlemleri sırasında ekibimiz halıların türüne göre işlem yapmaktadır. Nepal halı, Çin halısı, yün halı, el dokuma halı ya da makine halası gibi kullanmış olduğunuz her tür halıda itinalı şekilde çalışma yapmaktayız. Ankara’da hizmet almak isteyenler firmamız ile yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek kısa sürede geri dönüş alabilirler.

Halı Yıkama Hizmeti

Halılarda zaman içerisinde biriken toz ve kalıntılar bakteri oluşumuna neden olmaktadır. Bu nedenle antibakteriyel halı yıkama Ankara hizmetlerimiz ile yaşanacak olan problemlerin önüne geçerek etkili temizleme işlemi yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz antibakteriyel şampuanlar halılarda yaşanan problemin çözülmesini sağlamaktadır. Özellikle küçük çocukların yaşam alanlarında kullanılan halılar için firmamız çözüm odaklı gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar ile taleplerinizi karşılamaktadır.

İletişim bilgilerimiz üzerinden yapılacak görüşmeler dahilinde talep etmeniz durumunda kısa sürede istediğiniz adrese yönlendirilen ekibimiz yıkattırmak istediğiniz halıları teslim almaktadır. Teslim alma sırasında gerekli kontroller sağlanarak halılarınızın metrekare bilgileri sisteme girilmektedir. Bu sayede farklı türlerde halılar için yapılacak olan giriş işlemlerinin ardından fiyat hesaplaması yapılmaktadır.

Kaliteli Halı Yıkama

Yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz yapılacak olan çalışmaların her aşamasında gerekli hassasiyeti göstermektedir. Tamamen müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunarak Ankara’da bulunduğunuz her adreste hizmet almanızı sağlamaktayız. Firmamız uzun yıllar önce başlamış olduğu çalışmalar ile her geçen gün gelişmeye devam ederek hizmet sunmaktadır.

Fabrikamız içerisinde sahip olduğumuz son teknolojiye sahip otomatik makineler ile yıkama işlemi kısa sürede tamamlanmaktadır. Halılarda özellikle leke olması durumunda ekibimiz leke çıkarıcı ürünler ile müdahale etmektedir. Bu sayede yıkanan halılarınız sorunsuz şekilde temizlenerek yeniden kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Kapalı Kurutma İşlemi

Belirlenen aşamalardan geçilerek yapılan yıkama işleminin ardından halılarda durulama ve kurutma işlemi yapılmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını devam ettirmekte olan firmamız antibakteriyel halı yıkama Ankara çalışmaları dahilinde özellikle yeterli kapasiteyle bölgedeki her talebi karşılamaktadır.

Yıkama ve durulama işleminin ardından halılar kapalı kurutma alanlarından güneş görmeyecek şekilde kurutulmaktadır. Halılarınızın yapısına zarar vermemek adına firmamız kurutma işlemini tamamen kapalı ortamlarda gerçekleştirmektedir.

Hızlı Teslimat

Talebiniz doğrultusunda adresinizden alınacak olan halılarınız yıkama işleminin ardından en kısa sürede yeniden adresinize teslim edilmektedir. Özel poşetlerde muhafaza edilerek sorunsuz şekilde ulaştırılacak olan halılarınızı teslim aldıktan sonra poşetinden çıkartarak kullanabilir veya uzun süre aynı şekilde saklayabilirsiniz. Ücretsiz servis hizmetimiz sayesinde halılarınız kısa süre içerisinde yıkama işleminin ardından sorunsuz olarak teslim edilmektedir.

Ankara Halı Yıkama Fiyatları

Farklı halı türleri için belirlemiş olduğumuz metrekare fiyatları üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Yıkattırmak istediğiniz halıların türüne göre yapılacak olan hesaplamalar dahilinde ekibimiz toplam tutarı belirleyerek sizlere bildirmektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almak isteyenler Ankara halı yıkama fiyatları konusunda firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirler.

Yıkanacak olan halıların metrekaresine göre hesaplama yaparak kısa süre içerisinde fiyat bilgisi almanızı sağlamaktayız. Hem kaliteli hem de hijyenik hizmet almak isteyenler iletişim bilgileriniz üzerinden bizlere ulaşım sağlayarak taleplerini iletebilirler. Firmamız geniş hizmet kapasitesi ile Ankara’da uzun yıllardır aynı şekilde çalışmalarına devam ederek kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır.
Antibakteriyel Halı Yıkama Facebook SayfasıAntibakteriyel Halı Yıkama Twitter SayfasıAntibakteriyel Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK